O firmie

Nasza firma powstała w 2015 roku i na przestrzeni ostatnich lat stała się liderem na rynkach europejskich. Obecnie zatrudniamy w naszej firmie 150-ciu wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy to dołożą wszelkich starań, aby Państwa komplet schodów był bezpieczny, ładny i wykonany z niezwykłą precyzją. Każdy z kompletów schodów wyprodukowanych w naszej firmie jest uprzednio indywidualnie mierzony i szczegółowo omawiany ze zleceniodawcą, co sprawia, że zamawiając schody w naszej firmie kupujecie Państwo mebel specjalnie dopasowany pod względem wymiarów do określonej klatki schodowej oraz wyglądem do Państwa preferencji, a co za tym idzie jest to małe arcydzieło sztuki stolarskiej w które i Państwo macie swój wkład.

W związku z tym, że etapy wytwarzania schodów począwszy od suszenia drewna, poprzez klejenie płyt stolarskich, aż po wykonanie i montaż gotowego wyrobu wykonane są przez naszą firmę, posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcji, a co za tym idzie dajemy na nasz wyrób 5 LAT GWARANCJI (wg warunków ogólnych). Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zrealizować postawione na początku działalności cele, takie jak: wysoka jakość wyrobu, krótki termin realizacji i atrakcyjna cena. Obecnie jesteśmy najnowocześniejszą fabryką produkującą schody w Europie, a produkcja poszczególnych elementów odbywa się na sterowanych komputerowo specjalistycznych obrabiarkach CNC (w tym na 5-cio osiowych centrach obróbczych firm MAKA i HOMAG).

Dzięki dużej automatyzacji produkcji możemy poszczycić się krótkimi terminami realizacji, które to zaczynają się już od 3 tygodni od momentu podpisania przez Państwa zamówienia. Nasze moce produkcyjne wynoszą do 260 kompletów schodów miesięcznie, dlatego też jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów i produkować dla Państwa w tak krótkim czasie „Wasze wymarzone schody”. Oczywiście nasze wyroby spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i pozawalają Państwu jak i Waszej rodzinie na bezpieczne pokonywanie wysokości. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy model schodów zarówno z drewna krajowego jak i gatunków egzotycznych.

Nasza oferta obejmuje schody samonośne policzkowe, na konstrukcji bolcowej, dywanowe, spiralne, gięte, na konstrukcji stalowej, z elementami ze stali kwasoodpornej, szkłem i elementami ze stali kutej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy staną się Państwa opiekunami i doradcami, oraz do odwiedzin w naszej firmie. Wszyscy Państwo jesteście dla nasz szczególni i mile widziani.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

Zarząd Firmy

Fabryka Schodów korzysta ze środków Unii Europejskiej na dofinansowanie Projektu: DOTACJA NA  KAPITAŁ OBROTOWY DLA FABRYKI SCHODÓW SP. Z O.O., w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał  obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Koszt realizacji Projektu to 286222,32 zł , przy czym wkład Funduszy Europejskich wynosi 100%.