Produkcja

Pełen profesjonalizm” to hasło, które nam przyświeca podczas całego procesu produkcji schodów. Zaplecze naszej firmy stanowi park maszyn o mocy przerobowej do 220 kompletów schodów miesiącznie. Wykorzystywane przez nas technologie gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Drewno wykorzystywane w produkcji poddawane jest obróbce w nowoczesnych suszarniach i parzalniach renomowanych firm, takich jak parzelnia Nardi, suszarnia Hildebrand , dzięki czemu staje się wyjątkowo trwałe.

Do obróbki materiału stosujemy maszyny firmy Weinig Group natomiast do bezpośredniej produkcji schodów używamy maszyn CNC firmy MAKA oraz MMB . Wysoka technologia pozwala na dokładność obróbki rzędu 0,1 mm. Każde schody są wcześniej starannie projektowane przez naszych architektów, którzy tworzą wizualizację projektu 3D, a następnie projekt omawiany jest dokładnie z klientem.

Do projektowania schodów używamy dedykowanego oprogramowania firm Compass, CamLink oraz Autocad a nastęnie wysyłamy wizualizację w formacie PDF do klientów w celu zatwierdzenia zamówienia.

Konsultujemy z naszymi klientami, każdy najdrobniejszy detal projektu, tak by zapewnić Państwu jak największą satysfakcję z naszych produktów.